Vasario 12d. vakare "Klaipėdos" vešbučio restorano salėje grupė "Studija", kaip ir buvo pažadėjusi, pirmiausia klaipėdiškiams pristatė naujausią savo albumą "Skrendam". Šis jau ketvirtas, albumas išleistas audiokasetės ir kompaktinio disko pavidalu.

Klausydami "Skrendam" net prisiekę grupės gerbėjai vargiai pažins ankstesniąją "Studiją". Kodėl? Į šį klausimą netiesiogiai atsakė pats Stepas Januška. Paklaustas, kokios muzikos "Studija" dar nėra grojusi, grupės lyderis sakė, kad "kol kas techno muzikos negrojom" (suprask, visa kita jau išbandyta).

Todėl visai tikėtina, kad pasirodžius "Skrendam" , "Studija" įgis dar daugiau naujų gerbėjų. Naujame "Studijos" albume yra trylika naujų dainų. Klausytojams žinomi du kūriniai: "Laimės kūdikis", ir "Naktinis skambutis". Na, o "Somebody loves money", kuriai muziką parašė ankstesnis šios dainos artikėjas Gytis Paškevicčius, pažįstama tik iš žodžių... Pirmojoje, oficialiojoje, vakaro dalyje gausiai susirinkusiems "Studijos" draugams, rėmėjams grupė atliko dainas iš albumo "Srendam". Klausytojai šiltai priėmė ankstesnę grupės vokalistę Ireną Starošaitę pakeitusią žaviąją Larisą Čekasiną.
Pirmają koncerto dalį "Studija" užbaigė populiaria daina, kurią žino(ar bent yra girdėjęs) kiekvienas save gerbiantis Klaipėdos gyventojas, - "Mano mieste". Kaip visada, ši daina buvo sutikta didžiulėmis ovacijomis - restorane susirinkusi publika užžiebė žiebtuvėlius, dainavo, mojavo...Vėliau buvo įneštas tortas su keturiomis žvakutėmis (jos simbolizavo išleistų albumų skaičių), pakeltos šampano taurės...

Antrojoje koncerto dalyje publiką linksmino grupės "Studija" kolegos ir draugai -K.Jablonskis, A. Lukoševičius (Obuolys), G. Paškevičius, R.Janavičius, grupė "Mango", atlikę po dvi dainas. Vėliau jau "apšilusi'' publika niekieno neraginta užtraukė 'Studijai'' Ilgiasių metų, ilgiausių..." Ar reikia sakyti, kad viena seniausių Lietuvos grupių buvo sujaudinta tokio gerbėjų dėmesio?!. Vėliau susirinkusiesiems grojo kita šauni Klaipėdos grupė "Doudy Jazz Band" (vad. V.Grubliauskas). Linksmybės persirito gerokai per vidurnaktį...

Smagu, kad tokie "Studijos" pristatymai-koncertai tampa gera tradicija, kultūringais pasilinksminimais kultūringoje vietoje. Be abejo, "Klaipėdos" restorane buvo susirinkusi solidesnio amžiaus "Studijos" gerbėjai, tačiau neliko nuskriausti ir jaunieji klaipėdiškiai- Vasario 16-osios proga Teatro aikštėje kartu su kitomis "didžiausiomis Klaipėdos muzikantų pajėgomis", anot R. Bražinsko, dalyvavo ir nuolatinė masinių renginių dalyvė grupė "Studija".

ATGAL