1982-1990 metais grupė grojo Klaipėdos naktiniame bare “Neringa”.Grupei tuo metu vadovavo Ričardas Dubinskas.Jis buvo pagrindinis aranžuočių ir programų kūrimo autorius.Kas metai buvo ruošiamos net kelios spalvingos ir turiningos programos, kurios pritraukdavo labai daug klausytojų iš visos Lietuvos ir pelnė “Neringai” ir “Studijai” platų pripažinimą. Kiekvienas atvykęs į Klaipėdą stengėsi nepraleisti progos pasiklausyti “Studijos” grojimo.

1982 metais tik pradėję groti „Neringos“ bare jie trumpam vadinosi „Kopų balsai“.Vėliau prisistatydavo kaip Klaipėdos valgyklų ir restoranų tresto vokalinis-instrumentinis ansamblis( pagal tuo metu galiojusias sovietines taisykles).Tuo pat metu muzikantai pradėjo atstovauti ir Klaipėdos miesto kultūros rūmus ir šis periodas tesėsi nuo 1982 iki 2002 metų.

1986 metais grupei oficialiai suteiktas vardas „Studija“,kurį patvirtino Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija. Lietuvos klausytojams “Studija” tapo plačiau žinoma, kai sukūrė dainą “Mergaitė ir regis” 1985 metais. Po to sekė tokios žinomos dainos kaip : “Daina draugams” , “Spindulys “ , “Geležinė meilė” , “Vaikystė “ , “Zuikio norai “ , “Meilės bliuzas” , “Vakaro daina” , “Šakės” , “Dabartis” , “Gabrielė” , “Laimės kūdikis “ ir kt. “Neringa” tapo “Studijai” kaip atskiras kūrybinis-koncertinis periodas.Žinoma, grupei ,grojimas naktiniame bare , buvo tik mažytė galimybė išreikšti savo kūrybines galias. Todėl iki 1990 metų grupė ir toliau stengėsi nepraleisti nei vieno pakvietimo atvykti į festivalį ar konkursą ir jų pasiryžimas neliko nepastebėtas. Per eilę metų buvo surinkti visi įmanomi muzikiniai apdovanojimai tų metų Lietuvoje. Tai buvo : “Palangos jaunystė 83 ir 86 metais , “Gintarinė triūba 86 “ , “Vilniaus bokštai 87” , “Debiutai 88” , Birštono džiazo festivalis.

1987 metais „Studija“ išvyko į savo pirmąją užsienio kelionę į Lenkiją ie Vokietiją.Buvo groti koncertai Lenkijoje – Konine ir Legnicoje.Vokietijoje miestuose - Gera,Drezdenas ir Berlynas.

1987 metais “Studija išleido pirmają plokštelę ( LP).

1988 metais egzotinė kelionė į Kubą.Koncertai Havanoje, Senfuegose ir Varadero kurorte.

Per „Neringos“ baro periodą keitėsi nemažai muzikantų ir dainininkų , tačiau branduolys išliko iki šių dienų. 1982-1990 metais grupėje grojo:
Gintautas Litinskas- bosinė gitara;vokalas;
Raimondas Jonutis- fortepijonas;
Steponas Januška- vokalas,klarnetas,saxofonas baritonas;
Valdas Galdikas ( grupėje nuo 1984 m.)- mušamieji;
Aleksandras Dunis- gitara;
Ričardas Dubinskas ( ilgametis oficialus grupės vadovas);
Kęstutis Jonušaitis- altinis saksofonas;
Edmundas Auglys- klavišiniai;
Arvydas Krasnickas- vokalas;
Diana Petrošienė – vokalas;
Juozas Petrošius- vokalas;
Povilas Potašius- vokalas;
Algirdas Šuminskas- vokalas;
Laima Dunienė – vokalas;
Eugenijus Ivanauskas- vokalas;
Aleksandras Dvorakovskis- mušamieji;
Eugenijus Jonavičius- gitara;
Vilma Martišiūtė- vokalas;
bei kt.

Nuo 1990 grupėje prasidėjo naujas etapas - kelionės. Pirmoji kelionė į Bulgariją.Kelis mėnesius buvo grota Plovdivo mieste.Po koncertinės kelionės į Bulgariją grupę paliko Ričardas Dubinskas – t.sax,Edmundas Auglys- keyb.,Kęstutis Jonušaitis- a.sax bei Eugenijus Jonavičius- g.

1991 metais prie grupės prisijungė gitaristas Henrikas Radiulis, vokalistės Vilma Martišiūtė,Loreta Motūzaitė. Šia sudėtimi grupė mėnesį laiko grojo Lenkijoje,Mikolaikų pramogų centre.

1991 m. gruodžio mėnesį kelionė į Islandiją.Su grupe dainavo Alvydas Lukoševičius“Obuolys“,Irena Starošaitė.

1992-1993 du ilgi kontraktai Jungtiniuose Arabų Emyratuose.Grota viešbučių „Claridge“ ir „Prezident“ show programose.Su grupe dainavo Algirdas Šuminskas, Irena Starošaitė,Vilma Martišiūtė ir trumpai Janina Miščiukaitė. Koncertiniai turai tęsėsi net iki 1994 metų.Teko groti labai įvairiai ir išrankiai publikai, bet visur grupė buvo šiltai priimta ir palydėta gausiais aplodismentais

1994 metais kelionės baigėsi ir prasidėjo naujas etapas - grįžimas.Gitaristą Henriką Radiulį pakeitė Olegas Sochinas. Grupė per savo gyvavimo metus buvo sukūrusi daug dainų , todėl atsiradus galimybei jas įrašyti ir išleisti , tai buvo ir padaryta.

1994 metais išleista pirmoji kasetė MC, su populiariausiomis dainomis “ Draugams”.“Pūkas records“.

1995 metų rudenį įrašytas “Tikro garso (unpluged)koncertas” LNK televizijoje ir išleista kasetė.“Tango records“.

1996 metais gitaristą Olegą Sochiną keičia Virginijus Pažemeckas dar 1978 metais buvęs tarp grupės įkūrėjų.

1996 m. įrašytas ir 1997 metais išleistas albumas “Dabartis”.Pirmasis CD. „Top records“ firmos „Bomba“ padalinys. Paruoštos autorinės programos su dainininkais Žilvinu Žvaguliu ir Gyčiu Paškevičium.

1996 metais rugpjūčio 21-22 dienomis Palangoje,“Laukinių Vakarų“ salūne, grupė „Studija“ pasiekė Lietuvos rekordą,įrašytą į Lietuvos rekordų knygą.Buvo užfiksuotas ilgiausiai be pertraukos vykęs koncertas 17 valandų bei viso atlikta 219 dainų.Rekordą padėjo pasiekti dainininkai Gytis Paškevičius,Žilvinas Žvagulis,Irena Starošaitė ir Vilma Martišiūtė.

1997 metais dainininkę Ireną Starošaitę keičia Larisa Čekasina.

1998 metų rudenį firma „Jam records“ išleidžia albumą „Skrendam“.Įrašai daryti grupės įrašų studijoje.Nuo šių metų visi grupės įrašai atliekami savo studijoje.Tai buvo labai ambicingas darbas. Šiame albume galite rasti ir jazz/rock ir soul ir rap ir pop/rock muzikos.Už šį albumą grupė buvo nominuota kaip „geriausia rock grupė“ 1998 metais „Bravo“ muzikiniuose apdovanojimuose. Daina „Naktinis skambutis „ tapo festivalio „Nida“ laimėtoja. 1999 metais „Jam records“ išleidžia auksinių dainų rinkinį „Studija 20 metų“ į kurį patenka didelė dalis populiariausių grupės dainų tarp kurių yra ir dvi naujos dainos – Nidos regis ir Kalėdų naktis.

1999-2000 metais didelis koncertinis turne po Lietuvą grupės 20-ečiui paminėti.Įvyko daugiau kaip 100 koncertų.Baigiamasis koncertas Vilniaus Koncertų ir sporto rūmuose( didžiausia koncertinė arena Lietuvoje tuo metu) 2000 kovo 29 d. Koncerte dalyvavo svečiai: B.Dambrauskaitė,S.Donskovas,Č.Gabalis,E.Kučinskas,A.Lukoševičius“Obuolys“,G.Paškevičius, S.Povilaitis,E.Sipavičius,I.Starošaitė,Ž.Žvagulis,O.Vyšniauskas,V.Kernagis.Koncertas nufilmuotas LTV.

2001 metais „Jam records“ išleidžia antrąjį dainų rinkinį „Studija 20 metų“.Jame taip pat įrašytos kelios visai naujos dainos – Pensininkų rokenrolas;Skylėta kepurė;Sergėjaus kalėdos;Ar sugrįšime atgal;

2001 metais grupė išvyksta į pusės metų gastroles į Hong Kongą.Po šios kelionės grupę palieka Larisa Čekasina.

2002 metais firma „Pūkas records“ išleidžia naują albumą „Atostogos“.Tai spalvingas, stilistiškai labai įvairus darbas.

2002 metų rudenį į grupę ateina dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

2003 metų rudenį vyksta naujas turas skirtas grupės 25-čiui.Viso įvyksta apie 50 koncertų.Baigiamasis turo koncertas vyksta Klaipėdos Žvejų rūmuose gruodžio 7 dieną.Dalyvauja svečiai:Virgilijus Noreika,I.Starošaitė,A.Šuminskas,A.Baukutė,V.Riaubiškytė,K.Jablonskis,G.Paškevičius,Ž.Žvagulis, S.Donskovas,A.Pylipaitė,L.Adomaitis.Grupės: Rondo,Tabasco,Rebelheart,Doudi jazz band,B‘avarija,Bugs band.Koncertas nufilmuotas LTV.

2002-2004 metais grupė daug koncertuoja įvairiuose Lietuvos klubuose.2004 metais nominuojama kaip profesionaliausia grupė klubo „Brodvėjus“ apdovanojimuose.

2004 metų rudenį grupę palieka Rūta Ščiogolevaitė.

2002-2005 metais grupė ruošia programas festivaliui „Kaunas Jazz“.Muzikantai dalyvauja įvairiuose projektuose.

2004 metų birželio 12 dieną grupė dalyvavo festivalyje „Milenium Bike Show“ ,Kauno Aleksoto oro uoste.Šiam festivaliui buvo paruošta speciali programa iš grupės „Creadence Clearwater Revival“ repertuaro.

2005 metų kovo 2,3 dienomis Klaipėdos Koncertų salėje įvyko koncertas,kuris taps DVD plokštelės pagrindu.Šią plokštelę planuojama išleisti 2005 metų rudenį.Joje bus plačiai nušviečiama grupės istorija.Bus panaudota daug archyvinės foto ir video medžiagos,interviu ir TV laidų ištraukos.

2005 metų balandžio 17 dieną Klaipėdos Žvejų rūmų salėje specialus projektas su Vydūno vidurinės mokyklos chorais.

2005 metų baladžio 30 dieną nauja programa „Kaunas jazz“ festivalyje.Dalyvauja svečiai : Arnoldas Jankūnas- piano;Algis Kylis- t.sax;Mindaugas Vadoklis – trimitas; vokalinė grupė „Cappella A“.

2005 metų liepos 6d. Grupių festivalis „Vasarock 2005“. Klaipėda. Atlikta speciali programa “Kaunas jazz”. Programos svečiai: Algis Kilis – sax.t; Mindaugas Vadoklis – trimitas; Arnoldas Jankūnas- klavišiniai; Kristina Jatautaitė ir Aušra Smičiūtė pritariantis vokalas.

2005 metų liepos 22d. Projektas „CCR“ su „Studija“ festivalyje „Buriuok in Rock“, Klaipėdos Jūros šventėje. Programos svečias Rūta Ščiogolevaitė.

2005 metų liepos 24d. Koncertas Klaipėdos Teatro aikštėje „Balticum TV“ šventėje.

2005 metų lapkričio 6d. Vilnius LTV. Gyvo garso koncertas. Pirmą kartą su grupe pasirodė nauja dainininkė Kristina Jatautaitė.

2005 metų gruodžio 11d. Koncertas Klaipėdos koncertų salėje KU MF Džiazo muzikos katedros jubiliejaus šventėje.